Aquaman - SDCC Full Panel - Majestic Entertainment News Coverage

Aquaman – SDCC Full Panel – Majestic Entertainment News Coverage(Logo muzikë) Guys. Vetë Aquaman. Jason Momoa. Unë me të vërtetë vetëm vendosa ta bëj këtë panel në mënyrë që ta përqafoj Aquaman në fund të saj. Kjo është shumë e shumë. Djema. Unë jam cool. Unë jam cool. Pra, ju jeni duke e marrë këtë gjë Aquaman shumë seriozisht. Ju po e vrisni atë nga rruga. Eshte e mrekullueshme. Dhe në mënyrë serioze në fakt unë mendoj se unë vetëm pashë që të zhytësh një shkëmb. Për të njoftuar rimorkio. A ndodhi kjo? Po. Ishte një ide pa kuptim. Une isha si. Do të shkoj në Hawaii. Pse nuk përpiqemi të lëmë diçka për tifozët? Dhe unë do të jem me familjen time dhe ah I përdorur për të kërcejnë atë shkëmb kur unë isha një fëmijë. Pra, isha si unë do të notoj në breshka dhe do t'i tregoja të gjithëve. Dhe ju keni lindur për të qenë Aquaman. Aty po shkoni. Si jeni duke marrë, ne kemi parë tashmë Aquaman në "Lidhja e Drejtësisë". Ky është filmi yt. Si jeni pompuar që ne jemi më në fund këtu dhe kjo po ndodh? Është efekti qesharak. Um, unë jam vetëm uh, është e dini, por pesë, gjashtë vjet në bërjen. O Zot i madh. Më në fund është këtu. Jam në skenë. Fëmijët e mi, ata duhet ta shohin. Ata morën për të parë rimorkionin që ju do të shihni dhe është vetëm po. Është awesome. Zemra ime është e madhe dhe e hapur. Dhe unë jam aq krenar për këtë. Kënga ime është e mahnitshme, drejtor, është vetëm një histori e bukur origjinale dhe e dua. Me të vërtetë, vërtetë, me të vërtetë të lumtur. Ndihem si kjo është sikur të jem i qetë. Unë jam shumë i lumtur. Sepse normalisht unë jam si (yelling) ahrrrrr. Por unë jam aq krenar për këtë. Me pelqen. Edhe unë të dua. Kjo është ajo që Comic Con ka. Nuk është vetëm për fandom. Ka të bëjë me sjelljen e. punë që ne bëjmë për ju djema. Ne kemi marrë si pompohet për atë si ju dhe padyshim Jason është super pompuar në lidhje me të. Dhe unë jam super derdhur për të shpërbërë pjesën tjetër të ekipit Aquaman. Të gjithë, ju lutem. Mirësevini në fazën Amber Heard. Nicole Kidman. Patrick Wilson. Yahya Abdul-Mateen II. Dhe drejtori Aquaman, z. James Wan. Të mirëpritur të gjithë. Mirë se vini në Sallën H. James, James ka flokët e saj për të zakonshme. A je i sigurt? Është kaq e mirë për të parë ty. Pra, mirë që të të shoh përsëri. Kam bërë një film me James, vite dhe vite më parë. Dhe unë jam shumë i emocionuar që jam një femër e preferuar. Kaq i lumtur. Si jeni të stokuar që të jeni përsëri në Hall H? Tani që ata në gjendje më në fund të na tregojnë disa grumbuj të mëdhenj me lëng nga ky film? Unë jam shumë i shqetësuar, por me të vërtetë i ngazëllyer në të njëjtën kohë. Po, kështu që unë di tifozët kanë qenë topolak në copa për një kohë tani dhe Jam shumë mirënjohës për durimin tuaj. Por ju e dini, ju e dini më në fund do të merrni për të parë diçka. Çfarë mund të na thoni? Po, ne do të shohim disa gjëra nga filmi sot. Por çfarë mund të na thoni për përvojën e një konceptimi të kësaj bote dhe vizionin tuaj për filmin Aquaman? vërtet Epo, ti e di se një nga gjërat më të mëdha që dëshiroja të bëja ishte të krijosh një film superhero që kurrë nuk kemi parë kurrë më parë dhe kështu që hyni në të, uh Ju e dini, unë ndihem sikur ka shumë gjëra superhero dhe kështu dua që filmi ynë të jetë pak më pak i ndryshëm, ju e dini pak më shumë unik për të folur drejtë dhe Pra, filmi im në disa mënyra luan më shumë si një film fantazi shkencor sesa filmi tradicional superhero. Dhe me duket kur e sheh rimorkio, do ta merrni atë ide. Mbresëlënës. Me çdo kthesë, duke u kthyer në hedhur. Më lejoni të filloj me Jason, pa dëmtuar asgjë Çfarë mund të na thoni për të bërë këtë film sepse ky është një film që është i vendosur kryesisht nënujore dhe unë e di shumë se ndoshta ju djema bëni ekran të gjelbër, por ka pasur ujë puna. Cilat ishin disa nga sfidat specifike të punës në një film që është vendosur në një botë nënujore? Kush dëshiron të fillojë? Ah, e thashë më parë Unë kam marrë këtë skuqje të drejtë këtu nga Jakobi. Unë mendoj se ne të gjithë llojin e ndajnë të njëjtën histori. Unë mendoj se ju duhet të filloni. Qartësoni atë që ai thotë. Mbajtja e pajimeve shumë kështu që ju e dini që ne nuk bëjmë shumë me ujë. Ne mbytëm Yahya. Ju mbytët Jahja? Ju në të vërtetë mbytën Yahya? në të vërtetë Një nga sfidat që unë mendova se do të përballej ishte të kisha për të uh, duke pasur nevojë të notojnë. Prisni një minutë, nuk keni qenë një notar para filmit? Shikoni, kështu që ndodhi Unë mund ta shpjegoj kështu E marr provën, e di, e kam dërguar në kasetë Unë marr një telefonatë nga agjenti im dhe ajo thotë se hej, ju e dini ata duan të shohin ty për filmin. Kështu që unë jam në rrugën time deri në Los Anxhelos dhe i them agjentin tim kjo është e madhe dhe gjithçka, por unë nuk mund të notoj. Unë thjesht e kam bërë Baywatch dhe po bëj të gjitha këto filma uji Unë jam hej dhe unë nuk dua të jem ai njeri. Nuk mund të notoj. Por ju kemi dërguar në trajnimin e notit, e drejtë Por kështu unë në të vërtetë fshehurazi e mësova atë dhe mësova veten si të notosh. Gjatë mëngjesit dhe mbrëmjeve bëra gjënë e parë që bëra Gjëja e parë që bëra ishte që unë bleva një palë syze, një tabelë kick dhe zbrita në pishinën e hotelit dhe unë jam si më duhet të bëhem gati. Kam marrë për t'u përgatitur, mora për t'u përgatitur, mora për t'u përgatitur. Ka ndoshta pamjet e mia në rritje gjithnjë e më mirë dhe më mirë dhe më mirë. Ata vetëm CG Ata vetëm ju kanë bërë CG tim një notar më të mirë. Keni shkelur më të bukur. Unë kam qenë mirë deri në fund. Isha mirë. Dhe jo unë kurrë nuk kam për të notuar në film padyshim. Jo (qesh) Por tani ndihem sikur aktori ka thënë se unë mund të ngas një kalë. Pastaj ata marrin punën dhe Ahhhh Çdo aktor e ka bërë këtë. Po. Isha kaq me fat, sepse mora një gënjeshtër mbi një gur të shtënë në film është duke u larë deri në këtë shkëmb dhe unë mora për të qëndruar atje me të valët masive që po bien mbi mua dhe Mendoj se sa më i madh është aq më mirë. Hajde Jakovi, më jep mua. Kjo është arsyeja pse po e bëj këtë film. Kjo është e mahnitshme. Valë të mëdha Nicole ishte polic, sepse ne ishim duke e mbyllur atë me një rezervuar masiv të ujit rezervuari i madh i ujit dhe stuhia e madhe e shiut pounding poshtë mbi të dhe ah Kur ju merrni goditur nga ato pika është si gërmuar me shkëmbinj. Dua që ti ishe sikur të sjellësh atë. Kjo është komikja juaj e parë Nicole? Kjo është. vërtet Dërgo atë. (Cheers) Pra, faleminderit djema. Për të qenë aq të ngrohtë dhe mikpritës dhe jam i kënaqur që mund të them se kjo është një nga të parat. Unë kam bërë kaq shumë gjëra në tim karrierë, por kjo është komikja ime e parë kështu (Cheers) A ka ndonjë tjetër të ketë ndonjë lidhje me ujë Plagosje ose momente të rishqyrtimit të të gjitha zgjedhjeve tuaja të jetës deri në këtë pikë? Po kam pasur disa prej tyre. Unë do të thotë unë um shaka ime është gjithkush teases mua rreth Shaka miqtë e mi që unë jam i lagësht në të gjitha filmat e mia. Dhe unë jam i ftohtë dhe e urrej të ftohtë dhe të lagur. Dhe kështu mendova për këtë si ironike Unë gjithashtu nuk më pëlqen të notosh fare. Unë nuk vërtet plazhet e gjejnë oqeanin Nuk ka interes. Pra, sigurisht, kam hedhur në Aquaman. Dhe, dhe Ju e dini, në fakt unë nuk kam për të notuar shumë në këtë ne ishim të lidhur me pajimet për shumicën e saj Por unë duhej të ishte i lagësht kështu që unë do të vija në punë gjëja e parë në mëngjes tashmë të ftohtë Ti e njeh skenën e shëndoshë të ftohtë të ftohtë dhe ata ndërtuan një kuti si një kuti pak mace. Dhe kjo është vetëm një kuti në dysheme me një grilë mbi të dhe unë do të qëndroj aty Mbajtja e librit tim nga spërkatja Dhe unë do të hosed poshtë. Çdo ritual në mëngjes do të thosha grua e rritur Këtu unë jam në punë dhe hosed poshtë. Këtu unë jam në punë. Kjo ishte një nga gjërat ku ose ah tuaj ju jeni një forca të blinduara ose jeni gjysmë i zhveshur dhe tatuazhet dhe Ishte një zgjedhje e keqe duke shikuar mbrapa të veshin xhins Ata duken si pantallona prej lëkure që nuk janë. Ata janë të lagur 20 ons xhins dhe Është e vështirë të zhvendosesh dhe të James-it Kam rënë në dhe kjo duket se ju do të shihni unë të marrë rënë poshtë në tavan në diçka dhe ju pëlqen të merrni më të ulët Ashtu si ky qëndrim i ftohtë. Dhe unë jam si James Nuk është si fundi nga këtu Kjo është broi i lagësht. Unë jam si bam. A është më e freskët. Unë jam si Bro, çfarë bën? Unë ju thashë të hiqni pantallonat. Ah kam dashur tifozët tuaj të lumtur. Duhet të keni një farë mënyre. E pra, ne kemi qenë duke pritur një kohë të gjatë dhe e kuptoj se Jakobi ka diçka që ju doni t'i tregoni të gjithëve. (Cheers) Po, a jeni të ngazëllyer për të parë një rimorkio? (Cheers) Mirë. Kjo është e para ju djema të merrni për të parë rimorkio e parë për Aquaman dhe Ja ku eshte. (Cheers) Po. (Anëtari i auditorit bërtet "tregojeni përsëri".) Rrokullisni përsëri. Patrick Duhet ta shohim karakterin tuaj në këtë film Ju dhe James keni punuar mjaft bashkë. Në ekskluzivitetin "Konjuktuar". Kjo është vetëm kjo një përvojë tërësisht e ndryshme për ju. Ah, çfarë ishte si trajnimi për ta bërë këtë film? Ahhh hello Hall H. (Cheers) Ka qenë një kohë që nga "Watchmen" ditë. (Cheers) Eja. Um E di, është qesharake filmi i parë që kemi bërë së bashku Ishte një film shumë i vogël dhe unë dhe unë dhe unë e dinim se ky djalë mund të bënte ndonjë zhanër. E dija dhe unë isha e drejtë Duke shpresuar se ai do të më merrte së bashku për të paktën një pjesë të udhëtimit, dhe ai ka. Pra, faleminderit. Ky djalosh e kupton historinë dhe karakterin më shumë se çdo drejtor që unë e di dhe mendoj dashuria e tij është një aktor, por për karakter, pra nëse është film horror Filmi Superhero ai ka një komedi romantike dhe një perëndim në të edhe unë jam i sigurt. Por ai ka një vëmendje të tillë në detaje në karakteret, kështu që i njihja aftësitë e tij për t'u përkthyer në këtë Unë do të thotë për mua personalisht, ky film ishte më i madh Fizikisht rraskapitës që kam pasur ndonjëherë është Jason i shquar janë rashes të ndryshme yeah, unë mendoj se ka qenë një ditë atje në si Katër ose pesë pajime lloje të ndryshme të pajisjeve çdo ditë. Ti e di çfarë? Ju jeni të mbërthyer djem po shkojnë. Unë kurrë nuk kam bërë këtë më parë Unë kurrë nuk kam parë këtë lloj pune teli, ju e dini, ju jeni në një territor të paeksploruar Kjo është ajo që ne e bëjmë këtë. Unë do të thotë se kjo gjë që ju e dini Warner Brothers vërtetë vënë të gjithë besimin e tyre në James dhe Dhe ai e dorëzoi atë. Ju djema do të jeni kaq të tronditur Me ne shtyjnë zarfin. Po, siç e shihni, ky film do të jetë emocionues. Rezultati i jashtëzakonshëm me të vërtetë i ndritshëm me të vërtetë me të vërtetë i bukur Ne duam të marrim disa pyetje nga audienca. Hi, vazhdo. Thuaj emrin e saj dhe bëni një pyetje Emri im është Randy dhe unë jam një djalë Hall H. vërtet grua në këtë dhomë që dëshiron ta mbajë atë fëmijë. Aquaman rebel i Atlantis. Unë mendoj se ju vetëm kam ngritur një film James. (Qesh) Do ta mbaj mend këtë. Marrja e shënimeve në telefonin tim tani. E pra, faleminderit, faleminderit pyetjen tjetër. Hi there, pyetja ime është për Jason. Po pyesja nëse mund të jesh ndonjë krijesë e detit çfarë do të ishe dhe pse? oh Unë ndoshta do të isha një peshkaqen. Bëhu një bardhë e madhe e madhe e vjetër. vërtet Kështu që unë mund të, kështu që unë mund të jetë një peshkaqen. Kjo është ajo që janë tatuazhet e mia. Tezat janë rojet e mia kështu. Gjithkush dëshiron të kërcejë atje. Çdo krijesë që ju keni medituar? Atje ai ka të drejtë të shohë atë. Aqualad hello. Mos harroni këtë pyetje më herët? Unë kam nevojë për ndihmën e Amberit të dal nga kjo, por derisa kjo të ndodhë Unë nuk e di nëse unë jam aq i mirë në çbllokimin e njerëzve. Pyetja ime është për njeriun tim Jason. Ju mund të keni shumë villains në skenë tani. A mund të konfirmoni ndonjë libër komik Atlantik që mund të shfaqet dhe të ndihmojë Mara dhe ju? Burri im Vulko do të ndihmojë. Ai do të ndihmojë. Vulko do të jetë me ne. James Jo, unë kam dy heronj të tjerë. Ata nuk kanë nevojë për kursim. Definitivisht jo Mara. Do t'ju them tani. Mara është një karakter shumë i fortë. Më kursen shumë herë. Faleminderit, pyetjen tjetër. Mirë. Thuaj emrin tuaj hi, emri im është Hilary Kështu që unë e di se Black Manta punon në ndërtesa të tjera të ndryshme në komikë Çfarë shejtani tjetër Dëshironi të shihni Black Manta të punojë ose me fjalë të tjera luftën kundër Aquaman? Preferimi im personal do të ishte goditja e vdekjes. Po, unë mendoj se Black Manta është padyshim një grusht. Është padyshim një grusht personalisht nëse munda, nëse mund të dizajnoja në mënyrën time, unë kam qenë gjithmonë një tifoz i Batmanit unë dhe Batman dhe Joker kështu që unë do të unë do të projektimit atë në mënyrë që Black Manta mund të bashkohet me Joker ose diçka të tillë Kjo është vetëm krijimi im që përpiqet të bëjë diçka të ftohtë për të shkuar kundër këtij djaloshi të madh atje. Yeah, edhe unë jam i ngazëllyer, sepse atje ndoshta ka ndoshta si një gjë tjetër që kemi për audiencën. Këtu sot. Ti e di çfarë? Unë mendoj se kam diçka në xhepin tim të pasmë që solla me vete. Ju jeni kthyer xhepi është James madh. Po, kam sjellë diçka shtesë për t'ju treguar juve, por është rreptësisht vetëm për Sallën H. Vetëm për ju. Dhe askush tjetër. Pra ju lutem dhe Jason nuk e ka parë ende qartë. Ju lutemi mos regjistroni asgjë. kjo është kaq e mahnitshme. Ju lutemi mos e lini atë atje. Kjo është rreptësisht për ju djema. Dhe kjo është mjaft e ndyrë cool. Zonja dhe zoterinj Aquaman zhytet në teatro më 21 dhjetor. Ju lutemi, jepni një sallë të madhe Hall H për duartrokitje. Për Jason, Amber Nicole, Patrick, Yahya, regjisori James Wan. Faleminderit të gjithëve për të ardhur në prezantimin e Warner Brothers Hall H. Ne do të të shohim në filma. Shkoni në rrugë dhe goditni gomarin. Edhe njëherë zonja dhe zotërinj, le të jetë këtu për miqtë tanë Warner Brothers teatrale "Kafshët Fantastike: Krimet e Grindelwald", "Lego Movie Two", "Godzilla", "Wonderwomen 1984", "Shazam" dhe "Aquaman" dhe udhëzuesin tuaj të turneut dhe moderatorin e mysafirit znj. Aisha Tyler.

Author:

25 thoughts on “Aquaman – SDCC Full Panel – Majestic Entertainment News Coverage”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *